Депутати ПАРЄ готуються голосувати за російське рішення, не маючи його тексту

Понеділок, 24 червня 2019, 19:45

У депутатів Парламентської асамблеї Ради Європи досі немає тексту рішення з поправками, за яке вони мають голосувати цієї ночі.

Про це повідомляє кореспондент "Європейської правди" зі Страсбурга.

Голосування вже мало розпочатися, однак з’ясувалося, що проєкт документа, винесений на голосування, не встигли перекласти французькою, яка є офіційною мовою РЄ. Через це президент ПАРЄ Ліліан Морі Паск’є оголосила, що дещо відкладає початок голосування.

Спамери-захисники: як саме Україна боролася за збереження санкцій проти Росії у ПАРЄ

Водночас у депутатів немає також тексту рішення англійською.

У кімнаті, де представники секретаріату поширюють офіційні документи, станом на 19:30 за Києвом зібралися представники делегацій, які чекають на перші примірники проєкту з інкорпорованими в нього поправками, який буде винесений на голосування. У вільному доступі немає також електронної версії зведених поправок. 

Таким чином, дебати щодо документа відбулися без вивчення змін до нього, і навіть якщо депутати встигнуть отримати текст поправок до початку голосування, то все одно будуть змушені голосувати, не вивчивши їхній зміст.

Як відомо, рішення ПАРЄ про знищення санкційного механізму може бути ухвалене у Страсбурзі в ніч на вівторок, попри опір України. Його додали до порядку денного з низкою процедурних порушень.

Ідею зняття санкцій з Росії у ПАРЄ підтримало чимало західних політиків та урядів. У понеділок прем’єрка Британії також підтримала зняття санкційного тиску з Росії у ПАРЄ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.