Британія відмовила у візі співробітнику МЗС РФ

Середа, 10 липня 2019, 18:57

Британія не видала візу співробітнику російського МЗС, який був акредитований на конференції зі свободи ЗМІ.

Про це повідомляє "РИА Новости" з посиланням на прессекретаря російського посольства в Сполученому Королівстві, передає "Європейська правда".

Він зазначив, що видача віз російським дипломатам, що прямують у відрядження, залишається однією з проблем нинішніх відносин Лондона і Москви. "Але навіть в цих умовах невидача візи представнику МЗС Росії, який прямував на конференцію, виглядає дико. Британці самі запросили російську сторону взяти участь у конференції, самі акредитували російського делегата, а потім самі ж не видали йому візу, зірвавши поїздку", — сказав прессекретар.

Дипломат додав, що раніше такі інциденти траплялися з США, які відмовляли у візах офіційним представникам, що прямували на заходи ООН.

Глобальна конференція зі свободи ЗМІ проходить в Лондоні 10 і 11 липня. Участь у ній візьмуть делегації з більш ніж 100 країн, у тому числі 60 міністрів і понад півтори тисячі журналістів, представників науки і активістів.

Російським телеканалу RT і агентству Sputnik в акредитації на форум відмовили, пояснивши це їхньою "активною роллю у поширенні дезінформації". Російське МЗС зажадало, щоб Лондон представив конкретні факти, на підставі яких було прийнято таке рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua