Прохідні партії беруть на себе більше зобов’язань у проведенні реформ, ніж чинна Рада - дослідження

П'ятниця, 12 липня 2019, 11:41

Проєвропейські партії, які мають шанси потрапити до Верховної Ради наступного скликання, беруть на себе більше зобов’язань у проведенні проєвропейських реформ, ніж парламентарі теперішнього скликання. 

Це випливає із масштабного дослідження зобов’язань провідних політичних партій щодо проведення європейських реформ, яке проводила "Європейська правда".

Читайте також
Більшість прохідних партій готові замінити мораторій на експорт лісу-кругляка

Це дає підстави сподіватися, що наступна Верховна Рада проводитиме більше реформ, переконаний редактор "Європейської правди" Сергій Сидоренко.

"Головна несподіванка і приємна новина: партії, які взяли участь у дослідженні, усі 5 ("Слуга народу", "Європейська солідарність", "Голос", "Батьківщина", "Сила і честь" - ЄП), задекларували підтримку євроінтеграції у значно більшому обсязі, ніж попередня Верховна Рада", - сказав Сидоренко під час презентації результатів дослідження в Українському кризовому медіа-центрі в п’ятницю у Києві. 

"Ми побачили готовність здійснювати та обіцяти непопулярні реформи навіть у час передвиборчої кампанії... Ми зараз маємо безпрецедентний рівень готовності політиків до проведення реформ", - додав він. 

"Це ще поки декларації. Але те, що вони звучать - дуже добре", - підсумував Сидоренко, застерігши політиків від порушення обіцянок.

Детальніше про результат дослідження читайте у статті: "Коньяк, ліс-кругляк та щорічний техогляд: де проєвропейські партії готові порушувати угоду з ЄС".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.