ЄС продовжив санкції проти Північної Кореї

Вівторок, 16 липня 2019, 08:31

Рада ЄС продовжила санкції проти фізичних і юридичних осіб Північної Кореї.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на рішення Ради ЄС.

"Рада переглянула свій автономний список осіб, які підпадають під обмежувальні заходи відповідно до режиму санкцій проти Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР). Вона підтвердила, що стосовно включених до переліку фізичних та юридичних осіб діють санкції, що передбачають заборону на поїздки та заморожування активів" - йдеться у рішенні.

Санкції запроваджені щодо осіб і компаній, причетних до розробки програм ядерної зброї, балістичних ракет чи іншої зброї масового знищення, а також за уникнення санкції.

Санкції діють щодо 57 фізичних осіб та 9 компаній.

"Санкції ЄС проти КНДР є найжорсткішими за ті, які діють щодо будь-якої країни. Вони були прийняті у відповідь на діяльність КНДР по розробці ядерної зброї і балістичних ракет, яка йде врозріз з численними резолюціями РБ ООН. ЄС не тільки застосовує санкції, введені ООН, але і має свій автономний режим санкцій щодо КНДР, який доповнює і посилює санкції, прийняті ООН" - нагадали у Раді ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?