Прем'єр Латвії закликав відкласти підвищення мінімальної зарплати

Середа, 17 липня 2019, 10:16

Прем'єр-міністр Латвії Крішьяніс Каріньш вважає недоцільним підвищення мінімальної зарплати в країні на нинішньому етапі.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Delfi.

Каріньш пояснив, що на підвищенні мінімальної зарплати наполягає один партнер уряду, але рішення з цього питання ще не прийняте, дискусія триває.

За його словами, важливіше підвищувати не мінімальну зарплату, а неоподатковуваний мінімум доходів, адже підвищення мінімальної зарплати підносить вгору інфляцію зарплат, а це небажано.

Прем'єр-міністр нагадав про свою позицію, яка полягає в тому, що податкові зміни можливі тільки один раз за цього скликання Сейму. Він вважає, що краще реалізувати зміни з 2021 року.

Читайте також
У Литві з 2020 року підвищать мінімальну зарплату

У коаліції обговорюється підвищення мінімальної зарплати до 500 євро.

Нині мінімальна зарплата в Латвії становить 430 євро.

Центральне статистичне управління Латвії повідомляло, що середня зарплата за роботу на повну ставку в країні у другому кварталі 2018 року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, зросла на 8,4% (або 70 євро) до 1004 євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.