Віцепрем’єр Італії виключив кризу в уряді

П'ятниця, 19 липня 2019, 12:20

Віцепрем’єр Італії, глава "Руху 5 зірок" Луїджі Ді Майо виключив кризу в уряді через розбіжності з коаліційним партнером, партією "Ліга".

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство ANSA.

"Я виключаю, що може бути криза. Нам потрібно проводити наші важливі реформи" - сказав він.

За словами Ді Майо, коаліційним партнерам потрібно говорити один з одним, а не через пресу.

Таким чином він відреагував на інтерв’ю італійським ЗМІ віцепрем’єра Маттеор Сальвіні, який припустив можливість дострокових виборів.

"Якби у мене були якісь підозри щодо Сальвіні, я не був би в уряді" - заявив Ді Майо, відповідаючи на питання про можливе російське фінансування партії "Ліга".

Нагадаємо, італійський євродепутат Карло Календа заявив, що група Прогресивний альянс соціалістів і демократів (S&D) запропонує створити спеціальну парламентську комісію задля вивчення того, чи існував зовнішній вплив на вибори в ЄС у травні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.