Facebook оштрафували на 2 млн євро за порушення німецького закону про прозорість

Вівторок, 2 липня 2019, 16:42

Німецька влада оштрафувала Facebook на 2 мільйони євро за надані спотворені дані щодо кількості незаконного контенту на платформі, що є порушенням законодавства країни про прозорість інтернету.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Федеральне управління юстиції заявило, що, публікуючи неповну інформацію про отримані скарги, вебгігант створив спотворену картину.

Читайте також
Скандал з Cambridge Analytica: в Італії Facebook оштрафували на 1 млн євро

За законом Німеччини про мережеву прозорість, платформи соціальних медіа зобов'язані повідомляти про кількість скарг на незаконний контент, яку вони отримали. Звинувачення в тому, що Facebook неточно повідомив про порушення, може підірвати його прагнення відновити свою заплямовану репутацію.

"Це створює викривлену картину масштабів незаконного контенту на платформі й способу, яким Facebook дає йому раду", - сказало управління. "Звіт містить лише частку скарг на незаконні відомості".

Читайте також
Facebook видалив майже 2 тисячі пов’язаних з Росією сторінок і облікових записів

У 2018 році Facebook заявив, що протягом другої половини року отримав 1048 скарг, що стосуються незаконного контенту на платформі.

Звіти про прозорість Twitter і відеосервісу YouTube повідомляли про чверть мільйона скарг протягом року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кінець проросійського реваншу: як Чорногорія повертається на проєвропейський шлях

Найближчими днями просербський та проросійський уряд Чорногорії має піти у відставку. Та чи стане легкою перемога над "друзями Путіна"?

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".