Партія влади Албанії перемогла на місцевих виборах, які бойкотувала опозиція

Середа, 3 липня 2019, 13:58

Керівна Соціалістична партія Албанії перемогла практично у всіх виборчих округах на місцевих виборах, в яких не брала участі опозиція.

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство Associated Press, про це свідчать попередні результати голосування.

Підрахунок на сайті Центральної виборчої комісії показав, що соціалісти втратили два з 61 виборчого округу. В одному з них перемогла партія етнічної грецької меншини, в іншому – Християнсько-демократична партія.

Читайте також
Парламент Албанії визнав неконституційним скасування виборів президентом

Явка склала всього 21,6%. Опозиція заявила, що такий низький інтерес виборців свідчать про незаконність та неконституційність голосування.

Президент Ілір Мета раніше пробував скасувати вибори, заявивши, що вони будуть недемократичними без участі албанської опозиції.

Але прем'єр-міністр від керівної Соціалістичної партії Еді Рама розпорядився попри все провести вибори.

Опозиція на чолі з правоцентристською Демократичною партією звинувачує уряд у корупції та зв’язках з організованою злочинністю, і вимагає проведення нових загальнонаціональних виборів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Настав час змінити політику Берліна щодо РФ: звернення німецьких експертів до уряду

Якщо Берлін обмежуватиметься символічними реакціями на ревізіоністські авантюри РФ – це лише спокушатиме Кремль йти на нові.

Найгірший з принців: як син Єлизавети II підставив британську монархію

У британській королівській родині стався ще один скандал. Проте тепер Букінгемському палацу довелося піти на безпрецедентні заходи.

Похмілля для прем'єра: як порушення карантину може коштувати посади Борису Джонсону

Через скандали навколо порушення карантину Борис Джонсон наразі ближчий до відставки, аніж будь-коли з моменту свого призначення на прем'єрську посаду.