Лондонця оштрафували на 100 тисяч фунтів за здачу соціального житла на Airbnb

Вівторок, 30 липня 2019, 16:48

Господарю житла на онлайн-сервісі Airbnb наказали заплатити штраф у розмірі 100 000 фунтів стерлінгів і виселили після того, як він здав свою муніципальну квартиру туристам.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Independent.

Мешканець муніципальної квартири у центрі Лондона Тобі Харман здавав її в оренду, використовуючи фейковий профіль під ім'ям "Лара".

Чоловіка викрили за допомогою програмного забезпечення для боротьби з шахрайством. Програма, зокрема, виявила відгуки, в яких орендар згадується по імені.

В раді району Вестмінстер зазначили, що банківські чеки підтверджують, що Харман роками отримував платежі з Airbnb.

Його квартира рекламується на сайті з 2013 року і має більше 300 відгуків.

Читайте також
У Берліні на 5 років заморозять підвищення цін на оренду житла

Садік Хан, мер Лондона, закликав до системи реєстрації для тих, хто хоче здавати нерухомість в оренду менш ніж на 90 днів, щоб захистити довгострокових орендарів.

"Короткострокова оренда - це перевага для відвідувачів Лондона і для самих лондонців, які хочуть заробити трохи додаткових грошей", - сказав Хан у квітні.

"Але ці переваги повинні бути збалансовані з необхідністю захисту довгострокової оренди житла і забезпечення того, щоб сусіди не постраждали від високого потоку відвідувачів" – додав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.