Зеленський підписав угоду зі Словаччиною про малий прикордонний рух для ще 30 українських сіл

Середа, 31 липня 2019, 15:42

Президент Володимир Зеленський затвердив зміни до угоди між Україною і Словаччиною про місцевий прикордонний рух, які передбачають спрощення перетину кордону для мешканців ще українських 30 сіл.

Про це йдеться у відповідному указі президента, повідомляє "Європейська правда".

"Затвердити угоду між Україною та Словацькою Республікою про внесення змін до угоди між Україною та Словацькою Республікою про місцевий прикордонний рух від 30 травня 2008 року" - йдеться у тексті указу.

Зміни до угоди були підписані 16 квітня цього року у Братиславі під час візиту прем’єра Володимира Гройсмана до Словаччини.

Окрім розширення переліку прикордонних населених пунктів, зміни до угоди також передбачають збільшення до 90 днів терміну перебування.

Угода зі Словаччиною про місцевий прикордонний рух в редакції 2008 року передбачає її застосування для мешканців 280 сіл на території України і термін перебування у 30 днів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.