Пропагандистському RT відмовили в акредитації на конференцію, що проводить МЗС Британії

П'ятниця, 5 липня 2019, 17:36

Російській телекомпанії RT, що фінансується урядом Росії, відмовили в акредитацію на конференцію щодо свободи преси, яку проводить МЗС Британії.

Про це повідомляє "Європейська правда".

"Нам відмовили в акредитації на 'глобальну конференцію зі свободи преси', яку проводить британське МЗС", - написала у Twitter головний редактор МІА "Россия сегодня" і RT Маргарита Симоньян.

"По телефону нам сказали: Sorry, we are full ("Вибачте, місць немає"). На глобальному форумі свободи преси пресі місця немає. Так і живемо. Свобода преси — вона не для всіх", — сказано в Telegram-каналу RT.

Нагадаємо, у грудні минулого року британський медіарегулятор Ofcom визнав телеканал RT винним у порушенні правил мовлення через ігнорування принципу неупередженості в його програмах.

Зокрема, правила мовлення були порушені у програмі, присвяченій висвітленню справи Сергєя і Юлії Скрипаль.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".