У ЄС не хочуть коментувати недопуск профільної віцепрем’єрки на саміт в Україні

Понеділок, 8 липня 2019, 18:30

Єврокомісар Йоганнес Ган відмовився коментувати рішення офіційного Києва, який не допустив віцепремєрку Іванну Климпуш-Цинцадзе до участі у саміті Україна-ЄС.

Про це повідомляє кореспондент "Європейської правди".

Комісар зазначив, що йому не було відомо про рішення української сторони виключити профільного віце-прем’єра з делегації. "Я про це не знав", - запевнив він.

Він не став коментувати обгрунтованість даного рішення, зауваживши, що ЄС не мав впливу на формування списку учасників з української сторони.

"Це питання до них. Українська сторона самостійно вирішує, хто саме представлятиме вашу державу на переговорах", - заявив Ган

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.