Данія скасувала план депортацій на "безлюдний острів"

Неділя, 22 вересня 2019, 14:18

Новий данський уряд, очолюваний соціал-демократами, офіційно скасував плани розміщення "небажаних" мігрантів на Ліндгольмі, незаселеному данському острові.

Про повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

Міністр імміграції та інтеграції Маттіас Тесфає дав офіційне підтвердження того, що плани щодо закладу, складені попереднім урядом, зараз скасовані.

"Дуже дорого було б плавати іноземним злочинцям між Ліндгольмом та материком. Одна ніч на острові коштує так само, як і одна ніч в розкішному готелі", - сказав міністр.

"Але це навряд чи більше спонукатиме (депортованих) людей поїхати додому. Зараз ми розпочнемо пошук дешевшої альтернативи. Іноземні злочинці у Данії не вітаються. Вони повинні їхати додому", - продовжував він.

Читайте також
Муніципалітет у Данії запроваджує для співробітників 4-денний робочий тиждень

"Я готовий зайти далеко, щоб забезпечити це. Але це має бути через політику, яку ми розумно проводимо", - також написав міністр.

За проєктом, який тепер скасували, до 125 шукачів притулку та мігрантів, які мають судимість і яким відмовили у притулку, у процесі депортації розміщували б на острові.

Серед причин неможливості депортування фізичної особи - те, що ця особа не має громадянства або те, що між Данією та її країною не існує домовленості про реадмісію.

Щорічні витрати на одного утримуваного становлять 1 мільйон крон на Ліндгольмі порівняно з 300 тис. крон у діючих депортаційних установах, повідомляє Міністерство імміграції.

Громадськість не має доступу до Ліндгольмa, який використовували для дослідження вірусів, таких як коров'ячий сказ та чума свиней.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua