Мальта призупинила ліцензію провідної агенції з продажу паспортів

Вівторок, 24 вересня 2019, 16:59

Агентство з питань надання мальтійського громадянства в обмін на інвестиції призупинило дію ліцензії одного з найуспішніших паспортних агентів  через підозри у корупції.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Malta Today.

Була призупинена дія ліцензії юридичної фірми Chetcuti Cauchi, яка була одним з перших агентів, які отримали дозвіл на продаж мальтійського громадянства.

Це сталося після того, як один з представників фірми був знятий французьким репортеромза вихвалянням своїми дружніми відносинами як з прем'єр-міністром, так і з парламентським секретарем з питань громадянства, у спробі продати мальтійський паспорт африканським клієнтам.

Вихід в ефір французької програми викликав скандал на Мальті.

Читайте також
Британія призупинила видачу інвестиційних віз в рамках боротьби з відмиванням грошей

Мальтійську програму з надання посвідки на проживання або паспорта в обмін на інвестиції часто приводили в приклад борці з "золотими" візами і паспортами, кажучи про те, що такі програми допомагають корупціонерам.

Агентство позбулося своєї ліцензії вже наступного ранку після виходу програми в ефір. Більш того, парламентарі і політики зажадали від влади проведення ретельного розслідування діяльності фірми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.