Brexit: Джонсон вдруге внесе в парламент пропозицію про вибори 12 грудня

Вівторок, 29 жовтня 2019, 08:09

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у вівторок знову спробує отримати схвалення парламенту на проведення дострокових виборів 12 грудня, незважаючи на те, що депутати вчора відхилили цю пропозицію.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ВВС.

Джонсон представить короткий законопроєкт про дострокові вибори, для прийняття якого буде потрібно лише проста більшість, а не дві третини голосів, як було потрібно в попередніх голосуваннях.

Читайте також
Німеччина сподівається, що Лондон продуктивно використає відстрочку Brexit

Але для прийняття рішення йому все одно знадобиться підтримка з боку Ліберальних демократів і Шотландської національної партії.

Лідер Палати громад Джейкоб Ріс-Могг сказав, що уряд хоче, щоб депутати обговорили всі етапи нового законопроєкту про вибори у вівторок.

Зазвичай законопроєкт обговорюється протягом декількох днів, але Ріс-Могг сказав, що законодавство буде "надзвичайно коротким, простим і обмеженим за обсягом".

В разі прийняття законопроєкт також повинен буде пройти через Палату лордів.

Джонсон у понеділок сказав депутатам, що парламент "недієздатний" і не може "більше тримати цю країну в заручниках", але лейбористи заявили, що прем'єр-міністру не можна довіряти.

Голосування відбулося після того, як прем'єр-міністр офіційно прийняв пропозицію ЄС про продовження процесу Brexit до 31 січня.

Це означає, що Британія не покине ЄС 31 жовтня, як неодноразово обіцяв Джонсон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua