У ЄС нагадали: замовники вбивства Гандзюк не покарані

Понеділок, 4 листопада 2019, 20:18

У Європейському союзі у річницю смерті активістки Катерини Гандзюк нагадують, що замовники її вбивства досі не покарані.  

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у заяві представництва ЄС в Україні у Twitter.

"Сьогодні минає один рік з дня смерті Катерини Гандзюк. Як підкреслив комісар ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів про розширення Йоганнес Ган, справа не забута. Замовники досі не притягнуті до відповідальності. Безпечні умови для активістів громадянського суспільства повинні бути гарантовані в Україні", - наголосили в представництві.

Читайте також
ЄС про вбивство Гандзюк: потрібні відчутні кроки для захисту активістів в Україні

Тимчасовий повірений у справах США Вільям Тейлор раніше закликав до здійснення правосуддя у справі загибелі активістки Катерини Гандзюк.

Посольства Британії, Франції і Німеччини заявили, що очікують від українських правоохоронців винесення вироку замовникам нападу на активістку Катерину Гандзюк.

Сьогодні річниця смерті Катерини Гандзюк. Після нападу вона перебувала в лікарні, перенесла кілька операцій, але 4 листопада 2018 року померла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.