Українець, який рятував людей в аварії біля Щецина, став громадянином Польщі

Середа, 6 листопада 2019, 19:48

Андрій Сироватський, який рятував людей в аварії біля Щецина, разом з родиною з рук Любуського воєводи отримав акт про надання польського громадянства.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Польське радіо".

У трагічній аварії, яка трапилась на автостраді А6 біля Щецина 9 червня цьогоріч, Сироватський, який живе і працює у Польщі, ризикуючи власним життям, врятував декількох осіб.

Коментуючи червневу подію, він сказав, що зробив те, що вважав своїм обов’язком.

"За 100 м від себе я побачив великий вибух, а після нього – вогонь, вищий від вантажівки. Я побачив легковик з розбитим заднім вікном, у якому були діти. Як батько і чоловік, я повинен був їм допомогти", - сказав Сироватський, згадуючи трагічні події.

Читайте також
У Польщі чоловіка оштрафували за знищення вивіски почесного консульства УкраїниЛюбуський воєвода Владислав Дайчак, який від імені президента Польщі Анджея Дуди вручив Сироватському і його родині акт про надання польського громадянства, зазначив, що всі пам’ятають цю трагічну подію. "Де загинуло 6 осіб, могло загинути більше. Завдяки тобі, Андрію, цьому вдалося запобігти, завдяки твоїй винятковій людській позиції, вдачі, шляхетності, ти показав своїм вчинком, що людське життя – це найбільша цінність", - сказав Дайчак.

З 2016 року черкащанин Андрій Сироватський разом з дружиною Тетяною, дітьми – Олександрою та Дмитром, мешкають у Польщі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua