Росія розширила санкції проти України

Вівторок, 17 грудня 2019, 16:08

Російський уряд вирішив розширити перелік українських товарів, які не можна буде ввозити на територію РФ, а також запровадив персональні санкції проти 9 громадян України.

Про це йдеться на офіційному порталі правової інформації РФ, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Газета.ru".

У число заборонених до ввозу товарів увійшли: грілки, медичні трубки і повітроводи, джгути, кукурудзяний крохмаль, глюкоза, фруктоза, котли та радіатори центрального опалення.

Також уряд Росії вирішив заборонити імпорт паперових відходів з Росії на українську територію.

Крім того, згідно з документом на порталі правової інформації РФ, до санкційного списку внесено ще 9 осіб, проте двох українців з переліку виключено. Таким чином, до переліку тепер входять близько 570 осіб.

Зокрема, до списку включені Володимир Босенко, Олег Бриндак, Олександр Іваницький, Олександр Іванов, Андрій Іванов, Валерій Мигалатьєв, Дмитро Танцюра, Олександр Шеремет і Юрій Шумахер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.