Армія Бельгії хотіла модернізувати свої танки, але зробила їх непридатними до використання

П'ятниця, 20 грудня 2019, 16:29

Бельгійська армія почала в 2016 році ремонт 44 танків за 30 мільйонів євро, однак в результаті з’ясувалося, що внесені зміни зробили їх непридатними до використання.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BFMTV.

У 2016 році бельгійська армія виділила 30 мільйонів євро на модернізацію 44 танків типу Pandur, призначених для командування, медичної служби та розвідки. Але все пішло не так, як планувалося.

Згідно з внутрішніми документами Міністерства оборони Бельгії, після ремонту цих машин, куплених в 1996 році, були відзначені кілька аномалій.

Модернізація скоротила простір в пасажирському салоні бронемашини. До такої міри, що військовим тепер важко натискати на педалі і навіть входити або виходити з танка. В результаті транспортні засоби не працюють, як потрібно.

За інформацією ЗМІ, комфортно керувати модернізованими танками можуть лише військові зі зростом нижче 170 см.

Бельгійське міністерство оборони радить дивитися на ситуацію в перспективі. Зокрема, у відомстві кажуть, що модернізація буде завершена, як і планувалося, в 2023 році, коли машини будуть введені в експлуатацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.