Єврокомісія закликала Німеччину прийняти дітей з переповнених таборів для мігрантів в Греції

Вівторок, 24 грудня 2019, 15:27

Європейська комісія закликала Німеччину прийняти дітей з переповнених таборів для мігрантів в Греції.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DW.

"Комісія стурбована складною ситуацією для неповнолітніх без супроводу дорослих в Греції і підтримує тісні контакти з грецькою владою, особливо в тому, що стосується ситуації на сильно переповнених островах", - сказав представник прес-служби.

"Зокрема, що стосується понад 5000 неповнолітніх без супроводу, Комісія неодноразово закликала держави-члени продовжувати переселення з Греції на добровільних засадах за рахунок коштів, наданих Комісією", - додав представник.

Раніше Партія зелених Німеччини закликала правлячу коаліцію прийняти дітей з таборів мігрантів і біженців в Греції. Лідер "Зелених" Роберт Габек заявив, що діти живуть в нестерпних умовах.

За даними Європейського Союзу, на островах Лесбос, Хіос, Самос, Лерос і Кос зареєстровано майже 2000 дітей без супроводу дорослих. По всій країні їх було 5276 станом на листопад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.