Зеленський призначив послів у Хорватії та Вірменії

Вівторок, 24 грудня 2019, 17:04

Президент Володимир Зеленський призначив послів України у Хорватії та Вірменії.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на відповідні укази президента, оприлюднені на сайті глави держави у вівторок, 24 грудня.

Зеленський призначив послом у Хорватії Василя Кирилича, який до цього обіймав посаду заступника директора департаменту - начальника управління консульського забезпечення МЗС.

Читайте також
Зеленський призначив ексглаву МЗС представником України при Раді Європи

Україна не мала посла у Хорватії з січня 2017 року, коли попередній президент Петро Порошенко звільнив з посади Олександра Левченка, який обіймав цей пост з 2010 року.

Також Зеленський призначив Івана Кулебу послом у Вірменії, де посада була вакантною з липня цього року, коли Зеленський звільнив призначеного Порошенком одіозного генерал-лейтенанта Петра Литвина.

До тепер Кулеба обіймав посаду посла України в Казахстані. Окремим указом Зеленський звільнив Кулебу з цього поста.

Іван Кулеба раніше був послом України в Єгипті і Чехії, а також обіймав посаду заступника глави МЗС.

Нагадаємо, Зеленський також призначив Бориса Тарасюка постійним представником України при Раді Європи. Він замінив на посту чинного віцепрем’єр-міністра Дмитра Кулебу, якого було відкликано для консультацій після повернення російської делегації до ПАРЄ у червні.

Зазначимо, Іван Кулеба є батьком віцепрем’єра Дмитра Кулеби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"