Україна сподівається, що Берлін змінить рішення не надавати військову допомогу

П'ятниця, 27 грудня 2019, 18:17

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко сподівається, що Німеччина перегляне своє рішення і погодиться надати Україні військову допомогу.

Як повідомляє "Європейська правда", про це Пристайко сказав в інтерв'ю німецькому виданню RND.

"Ми вдячні за фінансову допомогу Німеччини та політичну підтримку німецького уряду. Але, на жаль, наш запит про військову допомогу був відхилений. Сподіваюся, що Берлін перегляне таку стриману позицію і все-таки вирішить посилити оборонні можливості України", - сказав Пристайко.

Міністр не уточнив, про який запит йдеться, але, очевидно, він мав на увазі прохання про допомогу ще на початку конфлікту з Росією.

Як відомо, офіційна позиція німецького уряду тривалий час полягає в тому, щоб не надавати військове озброєння країнам, які мають збройні конфлікти на своїй території.

Пристайко також заявив, що бачить Україну в екзистенційній небезпеці. "Тому що йдеться про наше виживання як нації. Німеччина та ЄС багато зробили для нас, але недостатньо, щоб люди не вмирали. Ми оплакуємо 13 000 загиблих і, на жаль, щодня їх стає більше", - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.