Австрія: Курц прагне "захистити молодих дівчат", заборонивши хіджаби

Понеділок, 13 січня 2020, 16:31

Канцлер Австрії Себастьян Курц заявив, що це обов'язок уряду - "захищати молодих дівчат" від шкідливих побічних ефектів імміграції. Таким чином він аргументував свою обіцянку заборонити хіджаби в школах для дівчат віком до 14 років.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Politico.

Курц також заявив, що контроль над нелегальною імміграцією є не менш важливим, ніж боротьба зі змінами клімату, додавши, що обидва питання стоятимуть на порядку денному його уряду.

"Важливо захищати наше довкілля, але також важливо вирішити, хто буде жити в нашій країні", - сказав він, додавши, що кращий контроль над імміграцією є невід'ємною частиною захисту культурної ідентичності. Він також оголосив про більш рішучі заходи для гарантування національної безпеки, наприклад, запобіжне затримання іммігрантів, підозрюваних у релігійному екстремізмі.

Читайте також
Канцлер Австрії підтримав очільницю Мін'юсту на тлі хейту в інтернеті

Одна з німецьких громадських організацій на початку цього місяця викликала чимало обурення у німецьких та австрійських ЗМІ, коли вона оголосила 33-річного Курца "маленьким Гітлером", після того як лідер заявив, що морські рятувальні операції в Середземному морі лише заохочують більше біженців до небезпечного шляху в Європу і приводять до більшої кількості смертей.

Парламент Австрії у травні торік проголосував за заборону носити хіджаб у початковій школі дівчатам до 10 років. Закон забороняє носити "одяг ідеологічного або релігійного характеру, який передбачає покриття голови".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?