На топ-посаду у Ватикані вперше призначено жінку

Четвер, 16 січня 2020, 09:37

Папа Римський Франциск вперше призначив жінку на високу посаду у Ватикані.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC.

Франциск призначив 66-річну юристку Франческу Ді Джованні заступницею секретаря у багатосторонніх справах в Державному секретаріаті, найважливішому офісі Ватикану. Вона буде відповідати за координацію відносин Святого Престолу з організаціями, включаючи ООН.

 

Папа Франциск відкрито висловлювався за те, аби жінки займали високі посади в Ватикані.

Ді Джованні пропрацювала у Ватикані 27 років і має юридичну освіту. Вона спеціалізується в таких сферах як міграція та біженці, становище жінок, інтелектуальна власність і туризм.

"Святіший Отець, безумовно, прийняв безпрецедентне рішення, яке, крім мене особисто, свідчить про увагу до жінок. Але відповідальність пов'язана з роботою, а не з тим фактом, що я жінка", - сказала Ді Джованні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?