У Фінляндії чоловіка звинувачують у підготовці вибуху в центрі Гельсінкі

Четвер, 16 січня 2020, 11:23

Повітовий суд Гельсінкі почав розгляд справи чоловіка, звинуваченого у підготовці вибуху в центрі фінської столиці новорічної ночі в 2018 році.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на видання Iltalehti.

Згідно з обвинувальним висновком, чоловік планував підірвати бомбу з ідеологічних міркувань у натовпі мусульман та іноземців.

Підозрюваний також виготовив пробну вибухівку, яку він повинен був випробувати перед вибухом новорічної ночі. Він завантажив інструкції з виготовлення бомби з Даркнету і планував взяти цвяхи та інші металеві матеріали з робочого місця.

Чоловік розповів про свій план колезі, який повідомив в поліцію. Підозрюваний був затриманий поліцією 11 жовтня 2018 року, в нього знайшли пробну вибухівку.

Підозрюваний визнає завантаження інструкцій з виготовлення бомби, але заперечує, що розробляв детальний план теракту. Він каже, що його розмови з колегою велися напідпитку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.