Brexit: нова поразка уряду Джонсона, Палата лордів внесла зміни в угоду з ЄС

Вівторок, 21 січня 2020, 20:58

Уряд прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона зазнав четвертої поразки в Палаті лордів, яка розглядає законодавство про Brexit.

Про це повідомляє "Європейська правда з посиланням на Reuters.

Члени верхньої палати парламенту сьогодні проголосували за те, щоб гарантувати, що діти-біженці без супроводу можуть возз'єднуватися з сім'єю у Великій Британії. Це обіцянка була дана попередницею Джонсона Терезою Мей, але була видалена з законодавства новим урядом.

Консерватори Джонсона отримали значну більшість в нижній палаті, Палаті громад, на виборах 12 грудня, і раніше цього місяця швидко схвалили законодавство, необхідне для ратифікації угоди про вихід з ЄС.

Але Палата лордів, де уряд Джонсона не має більшості, внесла три зміни в законодавство в понеділок, в тому числі щодо прав громадян ЄС після Brexit.

Представник Джонсона заявив, що уряд буде прагнути скасувати зміни, внесені в законодавство про Brexit, коли законопроєкт повернеться в Палату громад пізніше цього тижня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.