Протестувальники зупинили найбільшу у Франції ГЕС - профспілка

Середа, 22 січня 2020, 10:47

Найбільшу у Франції гідроелектростанцію Гранд Мезон зупинили працівники, які протестують проти планів уряду змінити пенсійну систему, заявило відділення профспілки CGT - Energie Isere.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Зупинка ГЕС настає лише через день після того, як проти планів пенсійної реформи президента Еммануеля Макрона протестували енергетики, відімкнувши електрику на оптовому продовольчому ринку в Парижі.

Читайте також
Страйки коштували французькій економіці 0,1 процентного пункту зростання

Подібний саботаж підкреслює рішучість лівих профспілок після хвилі страйків та вуличних протестів з початку грудня, що не змогли змусити Макрона відмовитися від задуму.

Уряд каже, що запропоновані зміни до пенсійної системи зроблять її простішою та справедливішою, але критики кажуть, що це призведе до того, що людям доведеться працювати довше, щоб отримати повну пенсію.

Читайте детальніше: "Небезпечніша за "жовті жилети": куди заведе Францію пенсійна реформа Макрона".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.