У Франції через страйк проти пенсійної реформи впало виробництво електроенергії

П'ятниця, 24 січня 2020, 11:49

Страйки через заплановану пенсійну реформу зменшили виробництво електроенергії у Франції на 5,1 гігавата, або приблизно на 6,4% від наявної виробничої потужності станом на ранок 24 січня.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Виробництво електроенергії було зменшено на атомних станціях і тих, що працюють на газі, водночас на ГЕС було скорочено на 2,1 гігавата.

Французький попит на електроенергію перевищує наявні виробничі потужності через холодну погоду, у зв'язку з чим країні довелося імпортувати 2,4 ГВт станом на п'ятницю, показали дані оператора енергосистеми RTE та комунального підприємства EDF.

Читайте також
Протестувальники зупинили найбільшу у Франції ГЕС - профспілка

Французькі профспілки проводять страйки та протести по всій країні у п'ятницю, коли уряд оприлюднить законопроєкт про реформування національної пенсійної системи.

Повторні перебої зафіксовані в регіональних поїздах і паризькому метро, а деякі школи та інші державні служби також не працювали. Однак транспортні проблеми в п'ятницю не були такими ж складними, як раніше, під час 50-денного страйку.

Читайте детальніше: "Небезпечніша за "жовті жилети": куди заведе Францію пенсійна реформа Макрона".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.