В Італії в українки діагностували коронавірус

Четвер, 27 лютого 2020, 08:38

В Італії зафіксований перший випадок зараження новим коронавірусом серед українців.

Як повідомляє "Європейська правда", про це пишуть Il Mattino та La Citta.

25-річну українку, яка живе у місті Кремона, вчора ввечері госпіталізували до лікарні Валло-делла-Луканія в муніципалітеті Монтано-Антілія та перевірили на коронавірус. Перший тест, проведений в Неаполі, дав позитивний результат.

Читайте також
В Італії 12-та смерть від коронавірусу, захворювання виявили у чотирьох дітей

Лікарі чекають на другий тест, який проведуть в Римі. Також повідомляється, що пізніше українку перевели до лікарні в Неаполі.

За даними ЗМІ, українка приїхала до муніципалітету Монтано-Антілія у регіоні Кампанія з Ломбардії 15 лютого і через п’ять днів у неї почалися перші симптоми хвороби. Зараз вона знаходиться в ізольованій палаті під наглядом лікарів.

Дівчина приїхала провідати своїх батьків і тепер всю її родину помістили в карантин.

"Кілька днів вона мала високу температуру, тому дівчина в супроводі батьків минулої ночі приїхала  до лікарні. Лікарі Валло-делла-Луканія зробили все необхідне для з'ясування причин. Дівчина перебуває в ізоляції і під постійним наглядом", - сказав мер  муніципалітету Монтано-Антілія Лучано Трівеллі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?