Коронавірус: уряд Чехії закрив школи і заборонив заходи з понад 100 учасниками

Вівторок, 10 березня 2020, 11:15

З вечора вівторка уряд Чехії заборонив усі спортивні, культурні, релігійні та мистецькі заходи за участю понад 100 осіб, крім того, призупинена робота навчальних закладів.

Про це у вівторок вранці повідомив прем'єр-міністр Чехії Андрей Бабіш на пресконференції після засідання Ради державної безпеки, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на видання Novinky.

"Враховуючи розвиток епідемії в Європі, ми вирішили вжити надзвичайних заходів. З 18.00 10 березня заборонені театральні, музичні, кінематографічні, спортивні, релігійні та художні заходи за участі понад 100 осіб", - сказав Бабіш.

"Особиста присутність учнів у початкових, середніх, професійних навчальних закладах і університетах заборонена", - заявив він.

За словами Бабіша, епідемічна ситуація розвивається не дуже добре.

Коронавірус: Мальта оголосила заборону на польоти в і з Італії

"Ми зовсім не унікальні в цьому відношенні. Словаки та Ізраїль пішли тим самим шляхом. Це добре, щоб йти цим шляхом на початку, а не ex post, як в Італії", - додав міністр охорони здоров'я Адам Войтех.

У Чехії вже зареєстровано сорок випадків коронавірусу, про два нові випадки зараження Войтех повідомив у вівторок вранці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: