Нова президентка Греції склала присягу

П'ятниця, 13 березня 2020, 13:24

Нова президентка Греції Катеріна Сакелларопулу склала присягу, однією з перших її заяв став заклик до громадян виконувати інструкції органів охорони здоров’я щодо коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Ekathimerini.

"Ми покликані боротися з пандемією коронавірусу в пріоритетному порядку", - сказала вона в в президентському палаці, де її вітав колишній президент Прокопіс Павлопулос.

"Це вимагає повного дотримання інструкцій і повного виконання запобіжних заходів для уникнення подальшої передачі вірусу",- заявила Сакелларопулу.

Вона також прокоментувала триваючу напруженість на греко-турецькому кордоні, де тисячі мігрантів намагаються потрапити в Грецію і ЄС.

"Наша країна покликана протистояти новим викликам. Відбивайте нові небезпеки і загрози. Не припиняючи боротьби за економічну і соціальну перебудову. Без всяких знижок на демократію і верховенство закону", - сказала вона.

Сакелларопулу також висловила надію, що вибори першої жінки-президента Греції поліпшать становище жінок в сім'ї і суспільстві, так що жінки перестануть стикатися з перешкодами просто тому, що вони народжуються жінками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua