Прем'єр Нідерландів заспокоїв громадян: запасів туалетного паперу вистачить на 10 років 

відео
Четвер, 19 березня 2020, 15:17

Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте запевнив громадян, що їм не варто скуповувати рулони туалетного паперу в надмірних обсягах, адже запасів цього товару країні вистачить на 10 років.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на NOS.nl.

На тлі продуктової паніки у зв’язку з "коронавірусними обмеженнями" житель різних країн Європи, зокрема Нідерландів, масово скуповують туалетний папір. 

Нідерландський глава уряду Марк Рютте у четвер відвідав супермаркет в Гаазі, щоб поговорити зі співробітниками магазину та розпитати у них, як їм вдається впоратися зі споживчою панікою. 

Проходячи через супермаркет, Рютте спілкувався з покупцями, закликаючи їх триматись на відстані півтора метра один від одного. А також - не скуповувати туалетний папір. 

"Ми можемо випорожнятися 10 років", - сказав нідерландський прем’єр і засміявся.

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу в Нідерландах закрили школи і бари, а до кофішопів вишикувалися черги. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.