Розбиті двері і сутички з поліцією: ветерани штурмують будівлю уряду Молдови

фото
Понеділок, 2 березня 2020, 11:49

У Кишиневі ветерани війни в Придністров'ї, які вимагають відставки уряду, оточили вхід до будівлі уряду та вже розбили скляні двері.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на молдовські ЗМІ.

Люди, що зібралися під Кабміном, вимагають відставки уряду і домагаються зустрічі з його представниками, пише видання NewsMaker. Вони скандують: "Ми народ, Додон зрадник", "Кіку на смітник, разом з Чокоєм", "Геть Додона", "Геть уряд".

 

Поліцейські, які оточили вхід в будівлю, погодилися впустити до неї представників протестувальників, але більшість маніфестантів не згодна і вимагає, щоб представники кабміну вийшли на вулицю.

Між мітингарями та правоохоронцями виникла сутичка. Один із протестувальників розбив скляні двері, які ведуть до урядової будівлі, повідомляє TV 8. Поліція вивела його з натовпу.

 

Мітингарі незадоволені проросійським курсом молдовського уряду та президента, а також – останніми заявами глава МЗС Молдови Ауреліу Чокоя, який сказав, що конфлікт в Придністров’ї вдалося припинити завдяки російській армії.

 

2 березня у Молдові відзначають річницю від початку конфлікту в Придністров’ї. Протест організувала Національна рада ветеранів війни.

Учасники протесту також прийняли декларацію, що закликає до негайного і беззастережного виведення російських військ з території Молдови, відставки міністра закордонних справ Ауреліу Чокоя, а також до розширення прав ветеранів та членів їх сімей, повідомляє Deschide.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.