Болгарія мобілізує армію, щоб гарантувати дотримання карантину

П'ятниця, 20 березня 2020, 17:39

Парламент Болгарії після бурхливих дебатів схвалив рішення залучити армію, аби вона  допомогла виконувати заходи щодо стримування коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Армія допомагатиме цивільним контролювати пересування громадян. Військові зможуть зупиняти транспорт, перш ніж на місце прибуде поліція. 

Читайте також
Болгарія оголосила надзвичайний стан через коронавірус

Рішення у тому числі дозволяє військовим за необхідності використовувати фізичну силу.

Голосування у парламенті не було легким. Йому передували гарячі дебати. 

"Вірус не можна побороти з кулеметом", - заявив під час дискусії Крум Зарков з опозиційної Соціалістичної партії. Він був одним з 55 депутатів, які проголосували проти розгортання армії.

Станом на п’ятницю в Болгарії зафіксували 129 підтверджених випадків коронавірусу та 3 випадки смерті. Болгарія запровадила надзвичайний стан, закрила школи, ресторани та бари до 13 квітня.

Нагадаємо, кількість інфікованих коронавірусом у країнах Європейського Союзу, Європейської економічної зони та Великій Британії сумарно перевищила кількість хворих у Китаї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.