Глава дипломатії ЄС у березні відвідає Україну і планує візит до РФ

П'ятниця, 6 березня 2020, 14:31

Високий представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель у березні відвідає Україну і після цього планує візит до РФ.

Як повідомляє "Європейська правда", про це написав у Twitter брюссельський журналіст The Wall Street Journal Лоуренс Норман.

"Жозеп Боррель каже, що він відвідає Росію якнайшвидше. Це відбувається після розгорнутої Францією дискусії щодо політики ЄС щодо Росії на зустрічі міністрів закордонних справ у четвер. Це призвело до поштовху до розширення вибіркової взаємодії з Москвою", - написав Норман.

Він також написав, пізніше цього місяця Боррель відвідає в Україну, "тож якнайшвидше може бути досить скоро, якщо він теж поїде в Росію".

"Вперше за останні роки голова зовнішньої політики ЄС завітає до Москви на двосторонні переговори", - зазначив журналіст.

За інформацією "Європейської правди", Боррель приїде в Україну у другій декаді березня і планує відвідати Донбас.

Наприкінці січня Боррель заявляв, що має намір відвідати Україну, щоб показати потужну підтримку ЄС. Він також говорив, що хотів би відвідати Донбас, щоб "відчути ситуацію на місці".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.