Мілан оголосив амбітний план створення велодоріжок і пішохідних зон на тлі пандемії

Вівторок, 21 квітня 2020, 12:31

У відповідь на кризу з коронавірусом Мілан планує впровадити одну з найамбітніших в Європі схем перерозподілу вуличного простору на користь велосипедистів і пішоходів. 

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться в публікації The Guardian

Північне італійське місто і навколишній регіон Ломбардія нині є одними з найбільш забруднених викидами в Європі, а також особливо сильно постраждали від спалаху COVID-19.

Читайте також
Коронавірус в Італії: Мілан вивів на вулиці армію, у Венето закрили парки

Внаслідок загальнонаціонального карантину затори на дорогах у Мілані знизилися на 30-75%, а з ними - і забруднення повітря. 

Тепер міська влада сподівається запобігти відновленню масового використання автомобілів та розвантажити громадський транспорт, щоб знизити ризик заражень.

Місто оголосило, що влітку планує трансформацію 35 км вулиць, суттєво розширивши велосипедний і пішохідній простір, щоб захистити жителів на тлі зняття коронавірусних обмежень. 

Оголошений міською владою план включає недорогі тимчасові велосипедні доріжки, нові і розширені тротуари, обмеження швидкості у 30 км/год, а також вулиці з пріоритетом для пішоходів і велосипедистів. 

Мілан - густонаселене місто з 1,4 млн жителів. 55% з них використовують громадський транспорт, щоб дістатися до роботи. Середня поїздка на роботу становить менше ніж 4 км, що робить перехід з автомобіля на велосипеди і піше пересування потенційно можливим для багатьох жителів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Східний фланг НАТО: як Румунія шукає інструменти для стримування РФ

Румунія однією з перших держав регіону відчула небезпеку від РФ, почавши вибудовувати систему противаг російському впливу.

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.  

Два тижні до вибуху: чому нові вибори заведуть Грузію у ще глибшу кризу

Політична криза у Грузії, що триває вже майже рік, незабаром може вийти на новий, безпрецедентно високий рівень.