Посли G7 вказали Венедіктовій на важливість продовження реформ і незалежність ГПУ

Вівторок, 28 квітня 2020, 17:24

Посли країн "Великої сімки" (G7) обговорили з генеральним прокурором України Іриною Венедиктової важливість продовження реформ для зміцнення верховенства права в Україні..

Як повідомляє "Європейська правда", відповідна інформація розміщена у Twitter-акаунті послів G7.

"Під час онлайн зустрічі з генеральним прокурором Венедіктовою посли країн G7 підкреслили важливість продовження реформ для зміцнення верховенства права в Україні та забезпечення незалежності та доброчесності ключових антикорупційних та правоохоронних установ", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, активісти "Хто замовив Катю Гандзюк" вважають, що офіс генпрокурора "злив" справу про розслідування вбивства активістки, на їхню думку, замовник злочину Владислав Мангер домовився з прокуратурою на найвищому рівні.

Венедіктова нещодавно також заявила, що у справі вбивства журналіста Павла Шеремета через два місяці буде результат, який може сподобатися не всім.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...