МЗС перезапустить механізм підтримки українських експортерів на тлі пандемії 

П'ятниця, 3 квітня 2020, 09:35

У зв’язку зі складними наслідками пандемії коронавірусу для українського бізнесу для його підтримки на зовнішніх ринках буде перезапущено Раду експортерів та інвесторів.

Як повідомляє кореспондент "Європейської правди", про це на онлайн-брифінгу в п’ятницю розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. 

"Я ухвалив рішення про перезавантаження Ради експортерів та інвесторів, що існує при МЗС. Сьогодні на сайті МЗС буде опубліковане звернення міністерства закордонних справ", - повідомив Кулеба. 

Читайте також
Україна увійшла до трійки найбільших експортерів сількогосподарської продукції у ЄС

Він закликав усіх українських експортерів, які хочуть взаємодіяти з МЗС у цій сфері, заявити про свій інтерес та запропонувати свою кандидатуру до складу Ради. 

"Ми розіб’ємо їх на кластери відповідно до інтересів і будемо тематично працювати для просування економічних інтересів нашої держав у світі", - зазначив Кулеба.

Завдяки перезавантаженню Ради МЗС запропонує українському бізнесу низку інструментів підтримки на зовнішніх ринках.

У квітні 2013 року при МЗС було створено Раду експортерів та інвесторів України (РЕІ) для підтримки вітчизняних експортерів шляхом розширення існуючих ринків збуту та диверсифікації потоків вітчизняного експорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua