Сейм Польщі ухвалив проєкт про заочне голосування на виборах президента

Вівторок, 7 квітня 2020, 09:54

Сейм Польщі у понеділок підтримав законопроєкт керівної партії "Право і справедливість" щодо заочного голосування на президентських виборах.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на RMF24.

За проголосували 230 депутатів, проти були 226, ще двоє утрималися.

Законопроєкт передбачає, що президентські вибори 2020 року будуть проводитися виключно шляхом заочного голосування.  Той самий спосіб буде застосовуватися в другому турі виборів. Голосування проходитиме без перерви з 6.00 до 20.00.

Документ також передбачає, що якщо на території Польщі оголошено статус епідемії, спікер Сейму може розпорядитися про перенесення термінів виборів.

Законопроєкт тепер надійде до Сенату.

Це новий проєкт "Права і справедливості", який фракція внесла у понеділок під час перерви в засіданні депутатів – проєкт в колишній формі навіть не був включений депутатами до порядку денного.

Опозиція виступає проти проведення виборів президента 10 травня у будь-якій формі, наголошуючи, що зараз всі сили мають бути спрямовані на боротьбу з коронавірусом, а не на підготовку виборів.

Читайте також: Всупереч епідемії: чому Польща не хоче переносити президентські вибори

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"