Експрезидента Франції звинувачують у сексуальних домаганнях

Вівторок, 12 травня 2020, 16:13

У Франції почали розслідування щодо експрезидента Валері Жіскар д’Естена за звинуваченням у сексуальному домаганні до журналістки.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC.

Німецька журналістка Анн-Катрін Штраке каже, що колишній президент неодноразово торкався її сідниць під час інтерв'ю в 2018 році.

Штраке сказала, що глобальний рух MeToo, який висвітлив сексуальні домагання та напади на жінок, надихнув її виступити зі звинуваченням.

94-річний політик заперечує це звинувачення.

В заяві адвоката Жіскара д'Естена, йдеться, що він не пам'ятає цього інциденту, не знає ні про яку скаргу і розглядає можливість судового позову після "особливо негідної і образливої атаки ЗМІ".

Журналістка подала скаргу про цей інцидент у березні. Вона сказала, що вирішила розповісти свою історію, тому що "люди повинні знати, що колишній французький президент сексуально домагався мене".

Валері Жіскар д’Естен був президентом Франції з 1974 по 1981 рік. Зараз він є членом Конституційної ради Франції, яка перевіряє закони на відповідність конституції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.