На чартері з українськими заробітчанами виявили хворого з коронавірусом

Понеділок, 25 травня 2020, 10:28

На одному з авіарейсів, який доставив українських заробітчан за кордон, було виявлено хворого з коронавірусом. 

Про це йдеться у статті "Європейської правди" "Авіарейси нової епохи: як та за яких умов дозволять літати у ЄС та в Україні".

"Згадайте, як багато говорили про авіарейси із заробітчанами з України. Публічно повідомлялося про три виконаних рейси. Одна з причин того, що зараз цих розмов поменшало – те, що на одному з рейсів... тестування виявило коронавірусного хворого, підтвердили ЄвроПравді три незалежних один від одного джерела", - йдеться у статті.

Читайте також
Кулеба розповів, як Україна домовляється з партнерами про виїзд заробітчан

Через це пасажири, що мали бути зайняті на сільгоспроботах, з аеропорту попрямували на ізоляцію. ОНОВЛЕНО: у Австрії уточнили, що на карантин були спрямовані не всі, а 19 пасажирів цього рейсу.

Як відомо, були організовані рейси до Фінляндії, Австрії та Великої Британії, а вже після підготовки статті стало відомо про рейс на Польщу. З цих держав обов'язкове тестування по прильоту проводить лише Австрія.

У статті автор також пише про ризики у зв’язку з недовірою у Європі до української статистики щодо коронавірусу.

"ЄС просто не вірить у ті дані, які надає українська влада. Це не здогадки – "Європейська правда" чула від дипломатів про дискусії, які точаться на нарадах європейських послів – і вони сходяться на впевненості в тому, що Україна просто не знає про реальний рівень захворюваності.

Читайте також
Назад до СРСР: чому заборона рейсів для заробітчан стосується всіх

А останні події, як-то ознаки підтасовки статистики українською владою, хаотичне запровадження та зняття карантину – додають сумніву", - сказано у матеріалі.

Два тижні тому Європейська агенція з авіабезпеки внесла аеропорти в Києві та Чернівцях до списку високоризикованих для зараження COVID-19. Як наслідок, у авіакомпаній з ЄС меншає підстав для того, щоби відкривати рейси з України.

Детальніше читайте у статті: "Авіарейси нової епохи: як та за яких умов дозволять літати у ЄС та в Україні".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.