Франція продовжила надзвичайний стан через коронавірус до 24 липня

Неділя, 3 травня 2020, 10:23

Уряд Франції продовжив надзвичайний стан через коронавірус на два місяці в рамках комплексу заходів, які будуть запропоновані парламенту у вівторок.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Олів'є Веран, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Le Figaro.

Після засідання кабінету міністрів з приводу коронавірусної кризи до Верана приєднався міністр внутрішніх справ Крістоф Кастанер, який запропонував прийняти новий закон, за яким надзвичайна ситуація в області охорони здоров'я буде продовжена до 24 липня.

Читайте також
Черги, готелі та “кутки для кашлю”: яким буде життя у посткарантинній Європі

Веран сказав, що скасування надзвичайної ситуації раніше зазначеного терміну "витратить даремно значні зусилля, докладені французьким народом".

"Якби ми скоротили відразу 11 травня зусилля, які ми доклали, то всі вони були б марними", - сказав Веран.

Інші запропоновані заходи включають обмеження поїздок і введення процесу карантину для людей, що в'їжджають до Франції з-за кордону, Корсики та інших заморських територій.

"Завдання уряду не в тому, щоб перешкодити французам подорожувати - завдання уряду - не дати вірусу подорожувати", - сказав міністр.

Кастанер додав, що в запропонованих заходах не буде жодних прикордонних обмежень між французькими округами.

У Франції за останню добу померли 166 людей з коронавірусом, Це менше ніж напередодні, коли повідомлялося про 218 смертей. Загальна кількість померлих зросла до 24 760.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua