Lufthansa отримає 9 млрд євро від уряду Німеччини, але віддасть частину слотів

Субота, 30 травня 2020, 14:42

Найбільший авіаперевізник Європи Lufthansa погодилася відмовитися від низки слотів у своїх хабах в Мюнхені і Франкфурті в обмін на схвалення ЄС програми допомоги від уряду Німеччини в розмірі 9 мільярдів євро.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться в заяві на сайті перевізника.

"На сьогоднішньому засіданні Виконавча рада Lufthansa вирішила прийняти зобов'язання, запропоновані Німеччиною перед Комісією ЄС щодо стабілізаційного пакету, погодженого з Фондом економічної стабілізації (WSF) Федеративної Республіки Німеччина", - йдеться в повідомленні.

У заяві вказується, що обсяг умов, необхідних на думку Єврокомісії, був скорочений в порівнянні з початковим варіантом.

Згідно з угодою, Lufthansa буде зобов'язана передавати одній авіакомпанії в аеропортах Франкфурта і Мюнхена до 24 слотів (прав на зліт і посадку), тобто три слоти для літака на день, для розміщення до чотирьох літаків.

Протягом півтора року цей варіант доступний тільки новим конкурентам в аеропортах Франкфурта і Мюнхена. Якщо жоден новий учасник не використовує цю опцію, вона буде передана діючим авіакомпаніям у відповідних аеропортах.

Слоти будуть розподілені в процесі торгів. Слоти можуть отримати тільки європейські конкуренти, який самі не отримали будь-якої суттєвої державної рекапіталізації у зв'язку з пандемією коронавірусу.

Раніше Lufthansa анонсувала, що планує в другій половині червня відновити рейси щонайменше на 20 напрямках. 

Читайте також: Авіарейси нової епохи: як та за яких умов дозволять літати у ЄС та в Україні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?