Половина Іспанії з 11 травня відчує пом’якшення карантину, але не Мадрид і Барселона

Субота, 9 травня 2020, 15:51

Близько половини населення Іспанії в понеділок перейде до першої з чотирьох фази пом'якшення карантину після того, як уряд вирішив, що ситуація з епідемією в 11 регіонах відповідає необхідним критеріям.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство Reuters.

У регіонах, таких як Канарські і Балеарські острови, бари, ресторани і магазини знову відкриються з обмеженою кількістю відвідувачів. Музеї, спортивні зали і готелі теж відкриють свої двері вперше за майже два місяці.

Читайте також
В Іспанії "нульова фаза" скасування карантину: відкрили магазини і перукарні

Два найбільших міста країни - Мадрид і Барселона - поки не відповідають критеріям пом'якшення, тому карантин у них продовжиться без змін. 

Іспанія почала послаблювати карантин на цьому тижні, але перехід до фази 1 буде включати значне пом'якшення заходів. Людям дозволять пересуватися в межах своєї провінції, а також відвідувати концерти та ходити в театр. Зібрання до 10 осіб будуть дозволені.

Уряд буде як і раніше заохочувати дистанційну роботу, де це можливо. Компаніям доведеться впроваджувати поетапний час початку і закінчення робочого дня, щоб забезпечити заходи дистанціювання.

Позитивом для туристичної індустрії Іспанії, яка забезпечує близько 12% ВВП, стане дозвіл готелям відкритися. Туризм на природі буде дозволений для груп до 10 осіб.

Читайте також
Іспанцям вперше за 49 днів дозволили займатись спортом на вулиці

Щоденна кількість загиблих від коронавірусу в Іспанії скоротилася до 179 в суботу. Для порівняння, на початку квітня добова смертність сягала 900 осіб.

Загальна кількість смертей від початку епідемії сягнула 26 478. Кількість діагностованих випадків зросла до 223 578.

Про пом’якшення у країні читайте детальніше: Три кроки до нормального життя: як Іспанія хоче покласти край коронавірусній кризі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua