Нідерланди подарують перший улов оселедця німецьким лікарям як подяку

Четвер, 11 червня 2020, 08:53

Нідерланди подарують перший сезонний улов оселедця німецьким лікарям, які допомагали рятувати хворих на Covid-19 з Нідерландів.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Deutshe Welle.

Голландська рада з рибної торгівлі вирішила подарувати цьогорічний перший улов оселедця німецьким лікарям, які приймали пацієнтів з коронавірусом із Нідерландів. Їм передадуть близько 4 тисяч маринованих оселедців, приготованих у формі делікатесу maatjes.

Вилов оселедця зазвичай триває із червня до серпня, і початок сезону у Нідерландах традиційно відзначають масовими святкуваннями, часто поєднуючи їх з благодійними акціями.

Німецька земля Північний Рейн-Вестфалія, сусід Нідерландів, на початку квітня приймала хворих на коронавірус із трьох країн ЄС, де у місцевих реанімаціях вже не вистачало місць для усіх пацієнтів. Серед них були 28 хворих з Нідерландів.

Загалом за час епідемії Німеччина прийняла з Нідерландів більше 100 пацієнтів. Координацією перевезення хворих займався хаб "Міжнародний пацієнт" у Мюнстері, разом з колегами із Роттердаму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?