Іспанія передумала відкривати кордони з Францією і Португалією 22 червня

Четвер, 4 червня 2020, 17:12

Уряд Іспанії  змінив свою думку щодо відкриття кордонів з Португалією і Францією.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на El Mundo.

Іспанський уряд відкоригував заяву, зроблену сьогодні вранці міністром промисловості, торгівлі і туризму Рейесом Марото, який повідомив, що Іспанія збирається перенести відкриття своїх кордонів з Францією і Португалією на 22 червня.

Через кілька годин виконавча влада уточнила, що в даний час ведуться переговори з цими країнами про скасування контролю, але сухопутні кордони не будуть відкриті в цей день, і що дійсною залишається дата 1 липня, яка була встановлена прем’єром Педро Санчесом.

Свою заяву Марото зробив під час спілкування з іноземними ЗМІ.

"У випадку Франції та Португалії я також хотів би підтвердити, що з 22 червня обмеження на пересування по суші будуть зняті", - сказав міністр, а в його відомстві уточнили, що обмеження на кордонах припинять діяти після завершення надзвичайного стану..

Однак в уряді пізніше заявили, що заходи контролю на кордонах "можуть бути розширені за рамки надзвичайного стану".

"З урахуванням оголошених зобов'язань з відновлення міжнародного туризму міжнародна мобільність буде здійснюватися з 1 липня" – заявили в уряді.

Читайте також: Шенген готують до відкриття: як у ЄС змінюють правила для туристів-іноземців

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.