Вільнюс забороняє транзит авто через стару частину міста

Середа, 1 липня 2020, 16:45

З 7 липня в Старому місті Вільнюса зміниться порядок руху транспорту, метою змін є зменшення кількості автомобілів в цій частині литовської столиці.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Delfi.

Відвідувачі Старого міста і його жителі як і раніше зможуть потрапити в історичну частину до себе додому, до місця роботи тощо, але не зможуть перетнути цю частину міста транзитом. Тобто виїжджати доведеться звідти ж, звідки й в’їжджати. 

Читайте також
У центрі Вільнюса відкрили пляж, море будуть показувати на екрані

Всього стару частину міста буде розподілено на чотири зони різного кольору, де буде дозволений тільки односторонній рух. 

У кожній зоні буде 1-2 виїзди, а рух регулюватиметься знаками і загородженнями.

Таксисти зможуть приїжджати в Старе місто, але повинні враховувати новий порядок руху. В майбутньому муніципалітет має намір обладнати в Старому місті місця посадки і висадки пасажирів. 

Зараз транзит у Вільнюсі становить 40% від усього транспортного потоку, а вранці - до 70%. Це підвищує рівень забруднення і шуму, впливає на стан історичних будівель, якість життя і проведення дозвілля. 

Нововведення не торкнуться громадського транспорту, який курсує Старим містом. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.

В обхід санкцій: як компанії з ЄС працюють у Криму та чи можливо це зупинити

Найгучніші випадки порушення "кримських" санкцій компаніями з ЄС пов’язані саме з інфраструктурними проєктами. Як їм це вдалося?