В ЄС закликали Раду прийняти законопроєкт "Про медіа" у першому читанні

Субота, 11 липня 2020, 14:59

Представництво ЄС в Україні закликало Верховну Раду прийняти законопроєкт "Про медіа" в першому читанні протягом поточної парламентської сесії.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у заяві на Facebook-сторінці представництва.

"Законопроєкт "Про медіа" є важливим кроком для приведення українського медійного законодавства у відповідність з правилами ЄС. Ми приєднуємося до закликів інших дипломатичних представництв щодо прийняття цього законопроєкту в першому читанні протягом поточної парламентської сесії. Це дозволить продовжити його подальше обговорення та доопрацювання із залученням усіх зацікавлених сторін", - йдеться у заяві.

Як повідомлялося, 30 червня Національна спілка журналістів України та окремі представники медіа закликали народних депутатів не підтримувати у другому читанні законопроєкт "Про медіа", бо він містить загрози для свободи слова.

1 липня комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформполітики повідомив, що рекомендуватиме парламенту прийняти за основу в першому читанні законопроєкт про медіа.

Пізніше, голова комітету Микита Потураєв заявив, що законопроєкт про медіа не передбачає жорсткого контролю за діяльністю онлайн-медіа.

Поточна сесія Верховної Ради закінчується 17 липня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Спроба №3: чому Болгарія ніяк не може сформувати коаліцію та які наслідки це матиме

Болгарія ніяк не може вийти з глибокої політичної кризи. І схоже, з кожним новим кроком ще більше заглиблюється у безвихідь. 

Кругляк 2.0: як Україна йде до нової суперечки з ЄС

Найближчим часом Україна скасує мораторій на експорт необробленої деревини. Але таким чином, щоб залишити неможливим продаж кругляка за кордон.

Джон Болтон: До НАТО не приймають країни, де йде війна. Але український випадок – особливий

Ексрадник президента Трампа: "Нам варто змінити уявлення, яке існувало за часів адміністрацій Трампа та Обами, ніби США насправді не прихильні до членства України".