Громадянина Грузії було викрадено та поранено проросійськими сепаратистами

Неділя, 12 липня 2020, 14:15

Служба державної безпеки Грузії заявила про викрадення громадянина цієї країни представниками мілітарних формувань так званої Південної Осетії.

Як повідомляє портал "Apsny.ge", жителя села Квемо Чала, що знаходиться біля кордону із невизнаною "Південною Осетією", було поранено та викрадено на територію, непідконтрольну Грузії.

"Під час незаконного затримання представники російських окупаційних сил поранили зазначену людину в ногу з вогнепальної зброї, після чого незаконно обмежили його свободу. У зв'язку з вищезазначеним серйозним інцидентом, досконалим російськими окупаційними силами, негайно активована гаряча, і проінформована місія спостерігачів ЄС і співголови Женевських міжнародних дискусій.

Даний факт є небезпечним прецедентом. Ще раз підтверджується, що небезпечна практика незаконних затримань створює ґрунт для серйозних інцидентів і загострення ситуації. Незаконні дії окупаційних сил є деструктивними по суті і завдають серйозної шкоди безпеці на місцях ", - йдеться в заяві СДБ Грузії.

У так званій Південній Осетії підтвердили факт затримання, проте наголошують, що вищесказана особа першою відкрила вогонь із вогнепальної зброї по їх "військовослужбовцях". При цьому там не пояснюють, де саме відбулося це затримання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua