Україна підписала з Єврокомісією угоди на 105 млн євро для малого бізнесу і реформ

Четвер, 16 липня 2020, 12:51

Віцепрем’єрка з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина підписала три угоди з Європейською комісією на фінансування нових програм допомоги ЄС для України на 105 млн євро.  

Про це у четвер повідомили у пресслужбі офісу віцепрем’єрки, пише "Європейська правда". 

Це фінансування надається в рамках пакету допомоги Євросоюзу Україні, спрямованого на підтримку малого бізнесу, реформ та подолання наслідків епідемії COVID-19.

Читайте також
Уряд схвалив три проєкти угод для отримання 105 млн євро від ЄС

60 млн євро буде виділено на програму технічного співробітництва 2020 для підвищення спроможності органів влади проводити реформи за Угодою про асоціацію, зокрема міністерства отримають  експертну підтримку при розробці та впровадженні реформ.

25 млн євро буде спрямовано на реалізацію програми Підтримка ЄС для розвитку сільського господарства та малих фермерських господарств в Україні. Завдяки програмі малі фермерські господарства зможуть отримати додаткову грантову підтримку, консультації та нові навички для розвитку власного виробництва, а також для  купівлі землі.

20 млн євро буде виділено на програму "EU4BUSINESS: Підтримка малих та середніх підприємств (МСП) в Україні". Програма передбачає надання грантів для інноваційних проєктів з розвитку малих та середніх підприємств, створення нових робочих місць та розвитку бізнесу на рівні місцевих громад.

Нагадаємо, три проєкти угод для отримання цих коштів уряд схвалив 1 липня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Афганський колапс: що впливає на позицію Заходу щодо визнання уряду талібів

Який курс оберуть західні країни щодо захопленого Афганістану і, зокрема, нового уряду, сформованого талібами?

Спроба №3: чому Болгарія ніяк не може сформувати коаліцію та які наслідки це матиме

Болгарія ніяк не може вийти з глибокої політичної кризи. І схоже, з кожним новим кроком ще більше заглиблюється у безвихідь. 

Кругляк 2.0: як Україна йде до нової суперечки з ЄС

Найближчим часом Україна скасує мораторій на експорт необробленої деревини. Але таким чином, щоб залишити неможливим продаж кругляка за кордон.